رنگ بدنه نیسان وی‌موشن، ترکیبی است. درحالی‌که تم اصلی آن مسی نقره‌ای (Silver Copper) نامیده می‌شود، از فیبر کربن، کروم مات و کروم براق، آلومینیوم صنعتی و دودی روشن در نمای خارجی آن استفاده شده است.

در قسمت دماغه، آرم نیسان کاملا درشت و چشم‌گیر است، درحالی‌که خود جلوپنجره نیز با قطعاتی شش‌گوش، یک قطعه مثلث‌شکل حجیم را نشان می‌دهد.

جلوپنجره بزرگ این خودرو تا پایین‌ترین حد ممکن ادامه دارد. چراغ‌های جلو به لطف LED-های مدرن، کشیده و با طرحی شبیه بومرنگ ساخته شده‌اند که چشم را به سمت لوگوی درخشان نیسان، هدایت می‌کند.

می‌توان گفت هماهنگی فوق‌العاده خوبی در طرح کلی چراغ‌ها، جلوپنجره و کاپوت جلو دیده می‌شود.
در بخش سقف، طرحی معلق و بدون ستون استفاده شده است که طرح شیشه آن امروزه در نسل جدید ماکسیما و مورانو دیده می‌شود. دو پایه از جنس فیبرکربن، در طرفین سقف وجود دارد که حالتی شبیه حرف A دارند. سقف وی‌موشن، از شیشه‌ای یک‌تکه‌، عظیم و کاملا پانورامیک ساخته شده است.
روی داشبورد صرفا یک نمایشگر بزرگ دیده می‌شود که اطلاعات مورد نیاز راننده و سرگرمی‌های سرنشین کناری را فراهم می‌کند.

کلید فشاری استارت/استاپ تنها دکمه فیزیکی این خودرو است و بعد از فشردن آن، تنظیمات خودرو، به نمایشگر داشبورد و تاچ‌پد کنسول میانی وابسته خواهد بود.

سیستم صوتی از برند گران‌قیمت بوز (BOSE) امریکا سفارش داده شده است که با اسپیکرهای استریو و آلومینیوم، پشت سر هر سرنشین عمل می‌کند. به جای آینه‌ها، دوربین‌هایی در پشت و سطح جانبی خودرو، تصویر را به نمایشگر اصلی منتقل می‌کنند و یک دوربین کوچک نیز روی شیشه جلو، ثبت‌کننده وقایع پیش روی خودرو در صورت نیاز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *