درباره عظیم خودرو

تاریخچه

شرکت پارسیان عظیم خودرو در راستای تحقق و نیل به اهداف سیاست های کلان اقتصادی و مشارکت در رشد اقتصادی کشور فعالیت خود را از سال 1381با تفکر تغییر، تحول در ایجاد رفاه و آسایش مردم آغاز نمود.شرکت طی سالهای فعالیت خود فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشت. و با فعالیت انجمن شرکتهای لیزینگ ایران و تخصصی شدن این صنعت ، شرکت پارسیان عظیم خودرو راه خود را به عنوان اولین کارگزاری عملیاتی در سال 1384 انتخاب نمود و به عضویت این انجمن در آمد. در همین راستا شرکت همواره در جهت رفع چالش ها و محدودیت ها و هموار نمودن کارگزاری عملیاتی میکوشد و این تلاش ها را می توان در جهت توسعه و تسریع خدمات کارگزاری و جلب رضایت و تأمین نیازهای مشتریان به عنوان مهمترین استراتژی شرکت برشمرد

چشم انداز

طیف اجتماعی، همکاران، مشتریان، شرکتهای رقیب و سرمایه گزاران این مجموعه را به عنوان شرکتی نظام مند، با برنامه و جدی در تحقق اهداف کارگزاری عملیاتی می شناسند. شرکت پارسیان عظیم خودرو با تکیه بر رشد، توسعه و برخورداری از دانش تخصصی و بهره گیری از کارکنان خلاق و متخصص به عنوان معیار و محکی در آمده است که سایر شرکت ها عملکرد خود را با آن می سنجند. رعایت اصول اخلاقی و اجتماعی، احترام به افراد، رعایت صداقت و حفظ امانت، پایبندی به برنامه های عملکردی سازمانی و فرآیندهای برنامه محور از جمله شا خصه های سازمانی پرسنل این شرکت می باشد.

برنامه راهبردی

شرکت پارسیان عظیم خودرو به عنوان یک شرکت استراتژی محور در سال 1381 اولین برنامه استراتژیک خود را برای تبدیل شدن به یک گروه تا سال 1386 بنا نهاد که در پرتو لطف خداوند به این هدف دست یافت و تا آخرین مرحله برای استحکام این شرکت تلاش خواهد کرد که این امر مستلزم همگامی با مشتریان و شرکت های همکار میباشد. بینش مشتری محوری و استراتژی مداری ویژگی های منحصر به فردی در خدمات شرکت بوجود آورده است که چشم اندازی قدرتمند و مطمئن را برای مجموع شرکت ترسیم خواهد نمود.

شعار سازمانی

شرکت خود را سازمانی مشتری محور می داند که رأس هرم سازمانی آن مشتری است و آنان را شریک استراتژیک خود می داند و کلیه اعضای خانواده خود را ملزم می دانند که بهترین راه کارها را به بهترین کیفیت به مشتریان عرضه کنند و کسب حداکثر رضایت آنان را نهایت اهداف سازمانی خود دانسته و در راستای این شعار خود برنامه ای استراتژیک طراحی و تدوین نموده که جهت گیری های اصلی این گروه را برای سال های آتی مشخص نموده است.

عناوین برنامه های راهبردی و روزنامه رسمی شرکت پارسیان عظیم خودرو


* تکمیل و ارتقاء همکاری های بیشتر با بانک ها و موسسات خصوصی در جهت افزایش منابع و هم سو شدن و هم افزایی با شرکتهای موفق
* افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات به مشتریان
* نگرش مشتری مداری در راستای دستیابی به حداکثر رضایت مشتری
* ویژگیهای منحصر به فرد در خدمات عملیاتی
* دستیابی به حداکثر سهم بازار
* جذب نیروهای متخصص و ارتقاء سطح علمی همکاران

پروانه کسب

آقای غلامرضا نظری

عضو هیات مدیره


آقای پرهام فتح اللهی

نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل