نیسان GT-R جدید ۲۰۱۸ سرانجام به خاک آمریکا رسید باید گفت نیسان همواره قدرت این خودرو را افزایش داده و البته قیمت آن نیز به‌طور موازی با توانایی‌های آن افزایش پیدا کرده است.
این محصول به پیشرانه‌ی شش سیلندر V شکل ۳.۵ لیتری از نوع توربوشارژردار مجهزاند که می‌تواند ۵۶۵ اسب بخار قدرت و ۶۳۳ نیوتن متر گشتاور تولید کند.
تغییرات جزئی نیز در مدل های ۲۰۱۸ این خودرو به وقوع پیوسته است که شامل رنگ جدید برای تودوزی و اضافه شدن اپل کارپلی و سیستم رهیاب ماهواره‌ای به این خودرو هستند.

قیمت مدل پیور این خودرو امسال با تخیف ۱۰ هزار دلاری همراه است. باید گفت چنین مبلغی به هیچ عنوان کم نیست و با آن می‌توانید اقدام به خرید تایرهای مسابقه‌ای جدید کنید تا در پیست مسابقه مورد استفاده قرار گیرند. مدل پیور دارای امکانات کم‌تری در مقایسه با مدل پریمیوم GT-R است و دیگر امکاناتی همانند سیستم صوتی Bose با ۱۱ بلندگو، صداگیرهای فعال، سیستم اگزوز سبک‌وزن تیتانیومی و دوخت دستی برای صندلی‌ها در این خودرو موجود نیستند؛ با این وجود همچنان تودوزی چرم در مدل پیور وجود دارد. مدل پیور و پریمیوم از نظر فنی کاملا یکسان هستند و هر دوی آن‌ها به پیشرانه‌ی شش سیلندر V شکل ۳.۵ لیتری از نوع توربوشارژردار مجهزاند که می‌تواند ۵۶۵ اسب بخار قدرت و ۶۳۳ نیوتن متر گشتاور تولید کند.

مدل‌های دیگر GT-R در مقایسه با سال گذشته افزایش قیمت اندکی تجربه کرده‌اند و قیمت مدل Track Edition با ۵۰۰ دلار افزایش به ۱۳۰ هزار و ۱۸۵ دلار و قیمت مدل ۶۰۰ اسب بخاری نیسمو با ۵۰۰ دلار افزایش به ۱۷۷ هزار و ۱۸۵ دلار رسیده است.

تغییرات جزئی نیز در مدل های ۲۰۱۸ این خودرو به وقوع پیوسته است که شامل رنگ جدید برای تودوزی و اضافه شدن اپل کارپلی و سیستم رهیاب ماهواره‌ای به این خودرو هستند. درپایان باید اشاره کنیم که سیستم اگزوز تیتانیومی این خودرو در حال حاضر روی مدل ۲۰۱۷ نیز عرضه می‌شود و ضمن اینکه وزن کم‌تری در مقایسه با اگزوزهای استاندارد این خودرو دارد، می‌تواند ۲۰ اسب بخار به قدرت خودرو اضافه کند. در پایان می‌توانید گالری تصاویر نیسان GT-R را مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *